A A A

PZD Okręg w Bydgoszczy zatrudni księgowego/ą

ZADANIA:

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych, zgodnie z Ustawą o Rachunkowości i Zakładowym Planem Kont na programie komputerowym DGCS PZD System.

- Sprawdzanie dokumentów finansowych ich dekretowanie i księgowanie.

- Uzgadnianie sald kont rozrachunkowych.

- Sporządzanie sprawozdań finansowych Rodzinnych Ogrodów Działkowych.

- Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych.

- Zgłaszanie, wyrejestrowywanie ubezpieczonych oraz sporządzanie comiesięcznych deklaracji.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie minimum średnie kierunkowe.

- Doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku księgowej.

- Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.

- Mile widziana znajomość programu DGCS.

- Dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność.

- Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję.

 OFERUJEMY:

- zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.