A A A

OGŁOSZENIE OZPZD

Okręgowy Zarząd Polskiego Związku Działkowców poszukuje osób na stanowisko:

INSPEKTOR DS. INWESTYCJI

Zadania:

- bieżąca współpraca z Zarządami Rodzinnych Ogrodów Działkowych w zakresie inicjowania oraz realizacji zadań remontowo-inwestycyjnych,

- planowanie i projektowanie zadań, kosztorysowanie, uzyskiwanie wymaganych pozwoleń,  pomoc w przygotowaniu przetargu, wybór wykonawcy, opiniowanie umów, dobór inspektorów nadzoru, odbiory zadań, dokumentacja powykonawcza, rozliczanie zadań.

- sporządzanie planu inwestycji i remontów,

- prowadzenie instruktażu i szkoleń dla Zarządów ROD w zakresie zasad i sposobu prowadzenia inwestycji w ROD z zachowaniem obowiązującego prawa,

- uczestniczenie w procesie likwidacji i czasowego zajęcia terenu ROD, sporządzanie sprawozdań,

- opiniowanie wniosków i ich procedowanie w zakresie warunków ustanawiania służebności obejmujących nieruchomości ROD,

- przygotowywanie dokumentacji w zakresie pozyskiwania środków finansowych z dotacji oraz pożyczek

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- 2-3 letnie doświadczenie w obszarze inwestycji i remontów,

- umiejętność obsługi pakietu Office, programów do tworzenia prezentacji multimedialnych,

- zapał, zaangażowanie do pracy,

 Oferujemy:

 - umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym,

- stabilne zatrudnienie,

- możliwość rozwoju osobistego,

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: bydgoszcz@pzd.pl lub osobiście – sekretariat ul. Piotrowskiego 11, Bydgoszcz

Telefon kontaktowy: 664 421 495

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.