A A A

Ogłoszenie o naborze GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

PZD Okręg w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO.

ZADANIA:

- Prowadzenie rachunkowości Okręgu PZD zgodnie z zasadami rachunkowości i Zakładowym Planem Kont.

- Sporządzanie list płac.

- Przestrzeganie właściwego obiegu dokumentów finansowych.

- Nadzorowanie gospodarki magazynowej i kasowej.

- Nadzorowanie działalności finansowo księgowej w Rodzinnych Ogrodach Działkowych (ROD).

- Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń dla służb finansowo-księgowych ROD.

- Badanie i analizowanie sprawozdań finansowych i preliminarzy finansowych ROD.

WYMAGANIA:

- Wykształcenie wyższe kierunkowe.

- Doświadczenie minimum 3 lata na stanowisku księgowego i min. 1 rok na stanowisku głównego księgowego.

- Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych.

- Mile widziana znajomość programu DGCS.

- Dobra organizacja pracy, terminowość i skrupulatność.

- Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz pełnioną funkcję.

- Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością.

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

- Wynagrodzenie od 5 500 zł brutto