A A A

Drodzy Działkowcy Okręgu Bydgoskiego, zachęcamy Państwa do aktywnej pomocy Ukrainie!

Okręg PZD w Bydgoszczy jest w stałym kontakcie z Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu (BCOPiW), który koordynuje akcją zbierania potrzebnych produktów na terenie Bydgoszczy.
Punkt pomocowy BCOPiW
został uruchomiony w dwóch miejscach:


1. Budynek BCOPiW, ul. Gdańska 5 (była Księgarnia Współczesna w Bydgoszczy). Ze względu na brak możliwości parkowania przy budynku a dobry dojazd komunikacją miejską, (tramwaje nr 1,2,4,6,10) można tu przynosić niewielkie ilości produktów do pomocy doraźnej tj. środki higieny osobistej i kosmetyki (zwłaszcza dla kobiet i dzieci), leki, pościel, ręczniki, koce, śpiwory, zabawki i żywność z możliwie długim terminem ważności- konserwy, makarony, kasze, olej, mleko w proszku dla dzieci itp.

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8-20.

2. Budynek Bydgoskiego Centrum Targowo - Wystawienniczego w Bydgoszczy (Myślęcinek) ul. Gdańska 187 (dla osób zmotoryzowanych jest duży parking przed budynkiem).
W tym miejscu możemy zostawić te same produkty w dowolnej ilości  tj. środki higieny osobistej i kosmetyki (zwłaszcza dla kobiet i dzieci), leki, pościel, ręczniki, koce, śpiwory, zabawki i żywność z możliwie długim terminem ważności- konserwy, makarony, kasze, olej, mleko w proszku dla dzieci itp.

Punkt czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-20.

Pamiętajmy również, aby były to produkty z możliwie długą datą ważności, niezniszczone, sprawne itp.

UWAGA! Jeśli możecie podzielić się swoim czasem i entuzjazmem, to zachęcamy do WOLONTARIATU. Potrzebna jest każda para rąk do pomocy przy obsłudze punktu pomocowego w Bydgoskim Centrum Targowo - Wystawienniczym w Bydgoszczy (Myślęcinek) ul. Gdańska 187.

W razie pytań odnośnie akcji pomocowej prosimy dzwonić do:

BCOPiW – 52 585 91 11

biura Okręgu PZD - 52 322 90 91